Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou externí klávesnici k mobilu s Androidem?

Po té, co jsem rozchodil domácí přepis (http://ladislavkratochvil.blog.idnes.cz/c/264039/D omaci-prepis.html) mě ještě napadlo, že bych měl být "vybaven i do terénu", aby nemuseli ti, co raději píší na klávesnici psát v ruce. Nějakou skládací klávesnici do tašky/kapsy není problém.
Na testování mám zapůjčen htc 3D Evo a na něm bych to provozoval. Máte někdo s něčím zkušenosti? Mě zaujala
http://www.telemobil.cz/produkt-prislusenstvi-blue tooth-prislusenstvi_bluetooth-klavesnice-freedom-p ro-keyboard-spp-hid-75-klaves-skladaci
jenže jestli spuštěné psaní a BT nevycucnou baterku telefonu za hodinu... Víc by se mi možná líbila do microUSB.

V tom pripade doporucuju jednoznacne BT klavesnici puvodne k ipadu, resp. jeji klon pro android. je bila (vyhoda v horsim svetle) a pomerne solidni na psani. U nas je draha (mzslim cca 1500), ale na ebay se da koupit za cca 25 dolaru. funguje bezproblemu od androidu 2.2. vyse.
Pouziva to dcera, a mam pocit ze vydrz mobilu pri tom je vic jak5hodin.

Nemuzu ted davat odkazy, pisu to z kindlu, ale napr. pokud das na ebay hledat "Ultra Slim mini Bluetooth Keyboard for IPad, IPhone, Windows PC, Android OS" pak to je myslim presne ta o ktere mluvim.
Je tam ted cena 28+7 AU$, ale moc jsem nehledal.
Nejlepsi je koupit primo z HongKongu, a urcite od zavedeneho prodejce s dobrym rate.