Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak rozmontovat mobil SE T630

Zdrávi buďte,
smyslem mého jednání je rozebrat mobilní telefon Sony Ericsson T630, abych mu vyčistil klávesnici.
Prozatím jsem sundal kryt baterie, vyndal baterii, SIM kartu. Odšrouboval jsem dva šroubky ve spodní části - je potřeba šroubovák s šesticípou hvězdičkou. Dále se dá vyndat gumové cosi u objektivu té imitace foťáku a umělohmotný díl z téhož místa, na němž je napsáno něco o ohniskové vzdálenosti objektivu.
A co dál? Pod hliníkovou nálepkou žádný skrytý šroubek není. Vrchní kryt lze odchlípnout jen zčásti, většího násilí se bojím. Jak dál?
Na netu jsem nenašel zhola nic.
Dík.

Hledal jsem tak, že jsem do googla postupně cpal "dissasembl T630", "clean keyboard T630" a další varianty, nenajde se nic - zájemci mohou si toto ověřit experimentálně. Slovo "dismantle" mě nenapadlo.
Díky, snad ho potom dám zase dohromady.

Jen místo onoho Torx šroubováku stačí koupit Torx bity - jsou to ty výměnné nástavce do elektrických šroubováků, stojí mnohem míň, než celý šroubovák a šroubky v telefonu s pomocí bitu povolím i v prstech. A dají se koupit i v kovomatu.
Jinak v to návodu používají dost hovadský nářadí, ten plochej šroubovák je fakt obrovskej.

Šroubováčků mám naštěstí krdel (= staročeský výraz pro "hojnost"), koupil jsem kdesi 15dílnou sadu se všema možnejma i nemožnejma patvarama za pár šupů, made in China, ale není to až takovej šunt.
Musím říct, že sundat zadní horní část krytu (přesně tu, jak tam rvou ten megašroubovák) je poměrně oříšek.