
Sapphire 7850 OC vs 7850
Zdravím. Chci tuhle grafiku a láká mě verze OC, která je o 200 korun dražší a z výroby nataltovaná. Zajímá mě, co je na ní jiného, než nastavené takty. Když si koupím tu základní a pak jí v overdriveru nataltuju, dostanu stejné výsledky?, nebo riskuji, že bude nestabilní a podobně? Půjde ta OC do vyšších taktů, než ta základní? děkuji za vysvětlení.
P.S jde o 200 já vím.. ale stejně by mě to zajímalo
to M-Pol :
Chtěl bych ti poděkovat za pomoc s výběrem komponentů!
Počítač už jede. Nakonec jsem sáhl po : asus-m5a97-d241256.htm , http://www.alza.cz/corsair-8gb-kit-ddr3-1600mhz-cl 9-vengeance-d278064.htm ,
http://www.alza.cz/coolermaster-hyper-tx3-evo-d281 320.htm
Vše sedí jak ulitý a disk je o 40MB/s rychlejší s touhle deskou ! Myslel jsem že mi to moc výkonu nepřidá a je to o hodně rychlejší.
Zatím jedu s vydrbanou GeForce 6600 do pci_e a až tam bude 7850/7870 (ted je jen pětistovkový rozdíl tak nevím) myslím, že už to bude použitelný PC.
Jaký máš názor na tu 7870 k tomu Phenomu 840? myslíš, že to má cenu?
Děkuji !
Na CF raději zapomeň, HD 7850 je naprosto pro jeden monitor dostačující a navíc v polovině srpna se ukáže nV660 a ta už pomalu hejbe s cenou AMD 7XXX řady.