Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje webcamera

Prosím,poraďte mi někdo:Zmizela mi ikonka webkamery ze složky TENTO POČÍTAČ.
Na skype nejde tedy videohovor a píše mi to: kamera systém nemůže nalézt.
Ve správci zařízení se zobrazuje informace: ASUS USB2,0 UVC VBA WebCam nelze zavést,protože v systému již existuje duplikátní zažízení (kód 42).
Nevím si rady,co tedy s tím dále udělat.
Těším se,že mi nějaký šíkula odpoví.L.

smazat starý vzáznam ze správce zařízení: v příkazovém řádku cmd.exe spustit..

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

..ve správci zařízení - menu zobrazit - zatrhnout skryté: najít v okně zašedlou webkameru a smazat ji.
restartovat pc,
buď si webkameru doinstaluje sám nebo použít ovladač od výrobce.