Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC - poslední pomoc.

Zdravím, prosim vás potřeboval bych od vás ještě s něčim pomoct..
PC který mi složil M-pol ( moc mu děkuju ) mi dneska ráno přišel domu zatim sem všechno zapojil , zapl jsem o a jsem normálně na ploše no ale teď si nevim vůbec rady s pár věcma tak za
1)Nevim jak se připojit na wifinu zatim tam je jen možnost připojení pomocí kabelu ale bezdrátový vůbec nevim kde najt.
2)Dostal jsem ještě takovej balíček plnej CDéček + nějaký součástky ale nejsou tam vůbec návody takže se součástkama vůbec nevim kčemu jsou a ty Cdéčka zas nevim jestli je už ten co mi skládal PC nenainstaloval tak mi kdyžtak prosim vás dej vědět co bych tedy stim měl dělat.

Děkuji moc za odpověd.

No tak to asi právě nevim já jsem si objednal PC složenej a jak říkám přišlo mi asi 10 součástek s CDéčkama takže jestli ji tam nedali oni tak asi ji mam já no a kam bych ji měl přesně dát?

Je to nutný? Jelikož teď jsem na netbooku a musel bych přetahovat screeny přes flashku prostě mam novej PC no a potřeboval bych ho co nejlíp nastavit stěma věcma co jsem dostal...

Já ti to napíšu jak to tam přesně je to bude rychlejší :

> Diskové jednotky
> Grafické adaptéry
> Jednotky DVD/CD-ROM
> Klávesnice
> Monitory
> Myši a jiné polohaví zařízení
> Počítač
> Porty (COM a LPT)
> Procesory
> Řadič IDE ATA/ATAPI
> Řadič USB ( Universel Serial Bus)
> Řadič zvuku, videa a her
> Síťové adaptéry
> Systémová zařízení
> Zařízení standardu HID

To je vše co tam je.

Jaké otazníky?

Diskové jednotky
Grafické adaptéry
Jednotky DVD/CD-ROM
Klávesnice
Monitory
Myši a jiné polohaví zařízení
Počítač
Porty (COM a LPT)
Procesory
Řadič IDE ATA/ATAPI
Řadič USB ( Universel Serial Bus)
Řadič zvuku, videa a her
Síťové adaptéry
Systémová zařízení
Zařízení standardu HID

Na součástky se vyser. Předpokládám, že ti "skladatel" toho PC nainstaloval i ovladače, pak bys cédéčka potřebovat neměl. Mrkni do správy HW - je tam nějaký žlutý otazník? Jestli ne, schovej cedka do šuplíku, na nic nesahej, nakrm prase. Wifina ti překvapivě bez wifi karty fungovat nebude.

No dobře tak ale to bych radši šel někam do města ji koupit než abych čekal další 3 dny než mi to dovezou tak jak jsem říkal měly by ji v elektrowordu? A kdybych si teda koupil tudle usb tak není to nějaká velká nevýhoda oproti tý která by byla vevnitř?

Ono na tom nezáleží v jakym políčko to tam bude? No dobře tak uvidim, ale právě nechci koupit nějakou placku abych pak nevěděl kam stim takhle když koupim usb tak to je 100% no todle to je ( pro mě ) trochu riskantní no uvidim ...

Tak asi není no ale já to mam úplně jiný než na tom obrázku to je právě ten problém.
Tak dobře kdybych si šel koupit USB tak by mě to nijak neomezovalo snad ne? Akorát by mi to zabíralo jeden usb vstup ale to tak vše?
A podle čeho se tydle wifi karty rozdělujou tak abych nekoupil zas nějakou sračku která by nejela...

Tak poradíte mi ještě někdo?

1)Nejlepší značka nebo prostě na co se ty wify karty rozlišujou.
2)Je lepší USB wifi nebo zasazením do počítače? Jasný že do počítače ale jestli vtom je nějakej rozdíl nebo ne jestli by to hodně vadilo kdybych si koupil prostě USB omezovalo by měto nějak?

Tak poradíte mi ještě někdo?

Proč, drsoni? Stejně jsou tu všichni blbci, i když rad jste dostal nadúměrně...

páč to máme wifi jako by u majitele domu

A to měl vědět jako kdo?! Dokonce to dosud neví ani kontroloři, ani to nebylo v sestavě když jste se jmenoval Tomas15!

1. (Za řadovou číslovku se píše co?) Já ani nevím, ale aby to ladilo s účesem, nebo úpravou porostu ohanbí, atd...
2. Kdož ví, ale feministky v EU to chtějí zakázat - HW do USB je genderově nevyrovnaný...

Staré "dobré" USB modemy, to je hezká připomínka.
Sice dnešní CPU jsou dostatečně výkonná, ale možné latence tu hrozí stále. Na mITX deskách je to obvykle řešeno mPCIe kartou, jsou i ATX desky s integrovanou WiFi:
http://www.czc.cz/asus-p8z77-v-pro-intel-z77/10588 5/produkt
http://www.czc.cz/asrock-z77-extreme9-intel-z77/11 0761/produkt
Ten TP-Link má čip Atheros, takže by neměl být problémový