Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC - poslední pomoc.

Zdravím, prosim vás potřeboval bych od vás ještě s něčim pomoct..
PC který mi složil M-pol ( moc mu děkuju ) mi dneska ráno přišel domu zatim sem všechno zapojil , zapl jsem o a jsem normálně na ploše no ale teď si nevim vůbec rady s pár věcma tak za
1)Nevim jak se připojit na wifinu zatim tam je jen možnost připojení pomocí kabelu ale bezdrátový vůbec nevim kde najt.
2)Dostal jsem ještě takovej balíček plnej CDéček + nějaký součástky ale nejsou tam vůbec návody takže se součástkama vůbec nevim kčemu jsou a ty Cdéčka zas nevim jestli je už ten co mi skládal PC nenainstaloval tak mi kdyžtak prosim vás dej vědět co bych tedy stim měl dělat.

Děkuji moc za odpověd.

Tak asi není no ale já to mam úplně jiný než na tom obrázku to je právě ten problém.
Tak dobře kdybych si šel koupit USB tak by mě to nijak neomezovalo snad ne? Akorát by mi to zabíralo jeden usb vstup ale to tak vše?
A podle čeho se tydle wifi karty rozdělujou tak abych nekoupil zas nějakou sračku která by nejela...

Tak poradíte mi ještě někdo?

1)Nejlepší značka nebo prostě na co se ty wify karty rozlišujou.
2)Je lepší USB wifi nebo zasazením do počítače? Jasný že do počítače ale jestli vtom je nějakej rozdíl nebo ne jestli by to hodně vadilo kdybych si koupil prostě USB omezovalo by měto nějak?

Staré "dobré" USB modemy, to je hezká připomínka.
Sice dnešní CPU jsou dostatečně výkonná, ale možné latence tu hrozí stále. Na mITX deskách je to obvykle řešeno mPCIe kartou, jsou i ATX desky s integrovanou WiFi:
http://www.czc.cz/asus-p8z77-v-pro-intel-z77/10588 5/produkt
http://www.czc.cz/asrock-z77-extreme9-intel-z77/11 0761/produkt
Ten TP-Link má čip Atheros, takže by neměl být problémový