Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restart GPU

Aohj, nevíte čím by mohlo být, že se mi restartuje GPU na HIS ATi X1800GTO. Stává se mi to ve hrách Sims 2 (začnou blikat textury a pak se restartujee GPU) a v rFactoru. Díky
OS : Win XP, Dx 9.0c, Catalyst 6.6

Sorry, do ted sem byl pryc,teplota vypadá ok - cca 60°C, overclock nebyl, ted sem nainstaloval nový ovladače a už se neukazuje ta informace o tom restartování, ale místo toho karta zatuhne na cca 1 sec, pak hra jde dál.

Je možné že to je slabým zdrojem ? Mám sice zdroj 500W(nějakej no name), ale při přepnutí karty do 3D režimu poklesne napětí na +12 větvi o cca 0,5 V z 11,6 ve windows na 11,1 při hraní her.

Tenle zdroj má jen jednu +12V větev :(, asi si kouím novej, ale mám vyhlídnutej ASUS a ten má 2 +12V větve, a každá má 15A, ale grafika potřebuje 20A, jdou ty větve nějak sloučit ?

Ten pokles napětí je dost velký t.j. asi 7,5% a většina komponent ještě fachčí při -5%, ale některé běží jen do poklesu napětí max 3%. To je pokles ve špičce a ten běžným voltmetrem nezměříte, čili ve skutečnosti je napětí ve špičce jěště nižší než naměřených 11,1 V. To už, ale některé komponenty neustojí a následuje nestabilita a pád, nebo restart systému.

Díky za rady, asi si koupím tento zdroj product.jsp - snad bude stačit :-/, jenom nevím, jak je to s těma 2 větvema :?: Když grafika má odběr ve špičce 21A, tak jak ji ten zdroj bude napájet, když má na každe 12V větvi 15A ? To jako bude brát štávu i z té druhé větve ?