Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC

Ahoj, jediny muj problem je, ze kdyz zapnu pocitac, tak nabiha okolo 25 minut, treba 10 minut tam je jen logo, pak 10 minut cerno, proste se to zapina uplne stejnym stylem, jen je tam vsechno tak 20x delsi dobu nez normalne. Ale pak PC bezi v poradku kdyz vse nabehne.

Doprdele, budu to z tebe tahat po jednom, nebo se uráčíš dodat popis celé sestavy? Ty žádáš pomoc, tak se snaž, já nejsu jasnovidec, abych uhodl, co má doma kdo za krám s jakým systémem.
Co teploty, jaký jsou?
Co nouzovej režim windows, nabíhá standardně, nebo taky pomalu?