Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nahrávací program - studiový program

Dobrý den, prosím neznáte někdo nějaký program na nahrávání z mikrofonu - celkově nějaký studiový mikrofon na nahrávky zpěvu?

Všechny programy, co jsem mezitím vyzkoušel jsou nějaké divné... Protože vždy když nahrávám s písničkou zpěv, tak poté při přehrávání to je tak, že prostě ze začátku je rytmus a hlas zároveň s hudbou tedy i rytmus je stejný, ale jak se to blíží více a více ke konci nebo celkově když hraje ta písnička déle, tak je zpět už buď moc opožděný nebo naopak předbíhá. A tak to je u všech programů. Nevím, proč tomu tak je... Nevíte proč?

štúdiový program ? Logic pro/Logic express,Cubase,Zynewave Podium/má aj free verziu/,mikrofony z tých lacnejších,ktoré si môže dovoliť aj smrtelník napr.M-Audio,Behringer,AKG,Sennheiser,Samson,RodeN TI-A,Octava/cenovo do max 150eur/,cez stredne drahé Neumann,Brauner Phantom/cenovo cca 200-800eur/ až po ťažké profi aj cenovo Shure,Beyerdynamic a podobné...tú rozsynchronizovanosť,resp.latenciu vyriešiš jedine kvalitnou zvukovou kartou s plne funkčným asio driverom pre win,podporou core audio/ladspa driverom pre mac/unix/linux

z tých lacnejších Behringer UCA202,M-Audio FastTrack,Focusrite Scarlett,Roland UA55,stredne drahé Yamaha GO44/GO46,Steinberg CI séria,Yamaha UW500,Edirol FA66,Focusrite Saffire,MOTU UltraLite séria,Tascam US-1800,pokial niesi finančne obmedzený tak jednoznačne zvukovky od RME,ale tie začínajú zhruba od 900eur smerom hore,sú síce drahé,ale to už je ťažký high end kvalitou,možnosťami a samozrejme cenou...

Přesně vim o čem mluvíš, taky s tim mam zkušenosti.
To že jeden nástroj ať už zpěv nebo něco jinýho předbíhá vlastní doprovod - jde o tzv. Latenci. Můžeš to vyřešit tím, že si stáhneš ASIO (je volně ke stažení najdeš ho i na slunečnici), ten latenci potlačuje.
Z vlastní zkušenosti: Já jsem se na ASIO vykašlal a začal sem nahrávat covery samostatně nástroj po nástroji, pak si jednoduše každej nástroj vystřihneš aby při přehrávání začal hrát např. po 4 sekundách a pak všechny nástroje, zpěv apod. sloučíš a načasuješ ;). Jde jenom o to pohrát si s tím.