Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Sekání Skyrim

Zdarec. Mám problém se sekáním hry Skyrim. Když jsem to hrál před půl rokem, tak mi hra běžela plynule a teď se mi seká. Zhruba po 2 minutách se začíná trhat obraz, ale karta se nepřehřívá, zůstává pod 50stup. a přeinstalování ovladačů taky nepomáhá. Moje sestava AMD Phenom II X4 965, RAM 6 GB, HD 5770 overclock 1GB. Díky za rady.
Zmena predmetu, pôvodne: Strikeeer (los) (fleg)
Na hry mame hernu poradnu, smerujte otazku tam. hry.poradna.net (fleg)

To že se nepřehřívá karta ještě neznamená že se nepřehřívá CPU.Čím to chladiš?Máš v budce dostatečný luft?Nemáš blbě nasazený chladič?Máš na tom dobře danou pastu?

To víš TDP 125W je TDP 125W to musíš pořádně chladit

No chladí ti to určitě páč kdyby to nechladilo tak máš přes 100°C a vypne se ti to hned po startu.Jenže má to háček:Chladí ti to blbě.Točí se ti vůbec větrníky?

Takovýhle mrakodrap do PC má určitě složitou montáž.Takže si připrav svaly budeš ho muset sundat a zkontrolovat pastu.A pak ho tam zas nandat a při tom zjistíš jestli si ho nenasadil špatně.