Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pc hra L.A. Noire se nechce spustit

Ahoj stahla jsem si L.A. Noire z tohodle torrentu: smazáno (L-Core)
Všechno udělala jak se má, ale stejně když hru spustím, tak jen na vteřinu naskočí hodiny a nic nestane. nevíte čím to může být?
Neměla bych nějak pracovat se Steamem nebo Socialclubem? Ty jsem vůbec neřešila. Například poslední GTA mi na tomhle počítači šlo.

Můj počítač:
Windows XP
serrvice pack 3
Intel Core 2Quad CPU
Q6600 2,46 Ghz, 2 Gb RAM
Nvidia GeForce 9400 GT

Díky za každou radu.

Hry se řeší na hry.poradna.net
Warez ale neprojde ani tam.
Lock (L-Core)

hru si kup a problemy mat nebudes. ked nevies kradnut tak sa do toho neondi.
a ta tvoja parodia na graficku kartu novsie hry akou len LA noire aj tak poriadne neutiahne, pocitaj s hranim na krpatom rozliseni a nastaveni vsetkeho na low a je mozne ze to bude este sekat.

Mam L.A. Noire ze Steamu, zcela legalne (byla v akci asi za 7 EUR), ale ani legalni verze neni co se spousteni tyce zadna slava, takze v tomhle by asi warez bylo nevinne. Ten bazmek se snazi doinstalovat jakesi updaty, a pritom spadne do debuggeru. Hra zhruba v 50% pripadu bezi dal.
SocialClub podle me neni zapotrebi, zatim jsem ho ignoroval, neb jsem nepochopil, co to je, a hra bezi i bez toho.

To jsou zase kecy :-| Plno chyb je společných pro legální i nelegální soft. Je nějaký problém, NENÍ dokázáno, že by to souviselo s tím, jestli to je/není warez, ty k tomu nemáš co říct, tak tu aspoň plácneš svůj slint...

Nehledě na to, že i když si nějakou hru stáhneš odkudkoli, pořád to může být v pořádku. Resp. neporušíš nic (třeba náhrada za originální poškozené CD)