Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s Bluetone Premium ADSL

Máte někdo zkušenosti s Bluetone Premium ADSL? Byl jsem 100% přesvědčen k nim přejít, ale teď jsem dost zvyklán, poté, co jsem se dozvěděl, že ČRO je ještě horší než náš milý kyslík (Telefonica O2).
Používám v současnosti 3 mbit DSL od GTS Novera. Dokud šlo o Nextru, byla to úžasná služba, ale od té doby, co Nextru koupila právě Novera to jde s nimi od desíti k pěti... Chtěl jsem tedy přejít na 2 mbit u čro, ale teď jsem znejistěl... Máte opravdu s nimi i někdo jiný tak špatné zkušenosti? Přeci jen místo 3072/256 s 15 GB FUP mít 2048/512 bez jakýchkoliv limitů a o 150 Kč levněji, to mi přijde skvělé.
Budu rád za jakékoliv zkušenosti! :-)

Presel jsem na Bluetone Premium ADSL loni z kabelu (UPC) a jsem naprosto spokojenej. Neni co vytknout.
U Radiokomunikaci se da zvolit i varianta "bez pausalu Telecomu" - sice pak telecomu taky skryte neco platis, ale min, nez kdybys u nej primo zustal.

Mám Bluetone Premium 2Mb/512kb za 1129 a zatím poměrně veliká spokojenost.
Žádné cálování Telecomu, pokud volám z pevné linky, tak hovorné je výrazně
lacinější. Na stránce BT je online účet s mikroskopickým přehledem hovorů
k datu den zpět + mnohem dříve data k netové platbě + celá historie.
Datový limit neexistuje, veřejná adresa je samozřejmost. Technická podpora
je excelentní, to jsem čuměl. Výhrady : někdy mi třeba i uprostřed noci
přestane stahování z P2P, takže se nelze spolehnout na dostahování souborů
během odchodu od kompu. Pomůže jen restart a obnova stahování, to však může být
jen můj lokální problém. Přesto před Vánoci mi končí smlouva, tak se chystám
přejít na kabelový net od Karnevalu 3000/300 za cenu okolo 750, ovšem s podmínkou
rozšířené TV nabídky asi za 500 Kč. I tak to vyjde laciněji, protože na TV
se stejně musím čučet, takže vlastně budu mít TV zdarma. Před ukončením smlouvy
u BT jim napíšu, zda pro mně nemají nějakou nabídku, líná huba, holé neštěstí.
Hlavně se mi jedná o to, že u mně Karneval trpí častými výpadky, rádio hraje
ve stereu max. 1x týdně ( + RDS ), jinak si můžu akorát chuchnout, takže jestli
by měl takhle fungovat net, tak je to na milú Jarmilu.