Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukce 5.1 jack na SPDIF

Dobrý den,
koupil jsem si reprosoustavu Genius SW-5.1 3005 a nemohu ji připojit k počítači eMachines ER1401 tak, aby byly slyšet všechny reproduktory v prostorovém 5.1 zvuku. PC má pouze jednu zdířku "jack 3,5" pro zapojení reproduktorů stereo, ale má konektor SPDIF. Reprosoustava má pouze 3 jack konektory. Existuje prosím něco mimo externí zvukové karty, co by převedlo tyto 3 jack na SPDIF?
Děkuji za odpověď.

Ten počítač je spíše jako notebook bez obrazovky a klávesnice; má pouze tyto konektory:
- konektor pro připojení repro nebo sluchátek (zelený) - jack 3,5
- konektor na připojení mikrofonu (červený) - jack 3,5
- konektor pro připojení kabel SPIDF (šedý, ve vnitř svítí červeně)