Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepsi PDA

Prosim o vase subjektivni tipy na idealni PDA za rozumnou cenu.

Minimalne by melo splnovat tyhle podminky:
- displej 640x480
- WiFi
- Bluetooth
- USB host (tj. moznost pripojeni externich hdd, flashdisku, klavesnic a jinych zarizeni pres usb)
- pametove karty
- vykon aspon takovy, aby bylo mozne bez problemu prehravat DivX/XviD filmy v plnem rozliseni
Velmi vitane vlastnosti:
- klavesnice
- datove prenosy UMTS
- videovystup
- samostatny reproduktor pro VoIP (tj. takovy, ktery nevazbi s mikrofonem)

Vsechny nazory, prakticke zkusenosti (i z druhe ruky) a internetove odkazy vitany.

Na video-out je asi momentalne ze vsech PDA reseni nejlepsi X51v... ale ani ten podle diskusi nezvladne prehravat pres video-out bez trhani full resolution videa.

Nemohl by nekdo, kdo ho ma (treba Paullus), potvrdit nebo vyvratit, jestli jde poustet z X51v na televizi plynule filmy v PALu - nebo se museji zmensovat na 320x240?

Potřeboval bych ale přesně vědět, co se po mně chce. Já totiž toho Axima využívám jenom na práci, takže jsem na něm nikdy neměl ani mptrojku natož film. Vím jenom, že je na něm pro tyto účely nainstalován WM Player pro PocketPC a existují free aplikace pro přehrávání souborů *.mpg a tudíž i *.vobů.

Pokud jde o rozlišení, tím jsem se moc nezabýval, protože Axim má WM5 s VGA a navíc na něj existuje utilita RealVGA, která umožňuje mít velikost zobrazené plochy totožnou s desktopem PC.

Pardon, ja jsem myslel, ze tu grafiku nejak pouzivas - nahore jsi psal, zes X51v koupil "především kvůli Wi-Fi, VGA, grafickému akcelerátoru..."
Prave ten akcelerator (Intel 2700) je to, co me zajimalo. Jde o to, ze FPS pri vystupu do video-out je u Axima x51v udajne podstatne nizsi, nez na interni displej.
Nejlip se to da porovnat benchmarkem v TCPMP (tcpmp.corecodec.org), coz je dnes prakticky jediny pouzivany videoprehravac pro Pocket PC. WM Player 10, ktery je soucasti WM5, je tam jenom pro legraci.
Prakticky jsem se ptal na to, jestli se z X51v daji prehravat na televizi napriklad videa z DVD v plnem rozliseni aniz by to trhalo.

BTW - RealVGA (OzVGA) je normalni utilita, ktera beha na vsech PDA s VGA a WM2003SE i WM5. Jeji hlavni funkci je, ze upravi nastaveni DPI a zmeni velikost ikon, takze na VGA zarizenich mas misto tlustych car tenke a misto velkych ikon male. Tim vznikne na plose spousta mista navic.