Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC- záruka//výkon

Dobry den,
nedávno jsem měl problém s PC. V listopadu mi končí záruka a čím blíže tomu je, tím více problémů. Před dvěma týdny jsem reklamoval PC, protože se párkrát do měsíců zasekl během hraní her a psal "přepjetí na portu USB". Bylo mi řečeno, že s počítačem nic není a byl mi jen aktualizoval BIOS na základní desce. Po několika dnech jsem přisel z práce a nechtěl mi naskočit OS. Tak jsem re-instaloval OS. Už instalace trvala několik hodin. Po úspěšné instalaci jsem zkusil stáhnout par aktualizaci a už to trvalo několik hodin. Z toho důvodu jsem jej opět odvezl reklamovat. Za par dnu mi bylo řečeno, že to bylo jen ovladači. Při návratu jsem vše doinstaloval a týden bylo zase vše ok. Dnes jsem zapnul PC a teploty skáčou až přiliž vysoko. CPU-55°C GPU-61°C takřka vše kolem 50-61°C. Zkoušel jsem PC vyčistit a nepomohlo. Grafická karta má 62°C v klidu a to jsem nastavil ať jede na 70% i v klidu. Proto se obracím zde o pomoc. Předem děkuji za odpověď.

PS: Před timto problémem jsem měl teploty u všeho kolem 35-38°C. Nic nemám přetaktované.
PC sestava-http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0Z3F0 1116Q010ZHQ010WNP0111WT020TEV010Z6D010J8D010RM1010 ZZN010YB80100BN01

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Problem vyřešen. Bratr zkoušel zpelšit výkon/fps v ArmE. Pohrával si s Nvidia ovladači. Ve "spravova… poslední
Glaos 24.07.2012 14:43
Glaos

Problem vyřešen. Bratr zkoušel zpelšit výkon/fps v ArmE. Pohrával si s Nvidia ovladači. Ve "spravovat 3d nastaveni" nastavoval Globalní nastavení namísto jen u Army. Po obnovení na výchozí nastavení jede vše jak má. Já tušil, že to bude "ptákovina". Díky všem za nápady a nashle u dalších článků. :)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru