Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spor o Kino

Prosím Vás o vyjádření co je domácí kino.Na AUKRU jsem prohrál spor.Prodávající tam prodával sestavu repro 5.1 ze zabudovaným zesilovačem a popisem doslova "Domácí kino WatsoN 5.1".Teď tvrdí a AUKRO též, že jsem spor prohrál ,že JE to dom.kino.Tak se ptám ,kdo má pravdu!! Prosím hlavně znalce ať se vyjádří!!Díky moc

Když je v názvu "kino", tak to musí být domácí verze velkýho kina, tedy: Přehrávač = promítačka, reproduktory = prostorové ozvučení, TV resp. projektor = plátno.
Takže aby prodával domácí kino, musel by prodávat i s televizí.

Ale pokud vezmeme v potaz komerně užívaný pojem "domácího kina", tak tento set obvykle zahrnuje DVD přehrávač a sadu reproduktorů, ať už aktivních, nebo pasivních. Takže pokud to prodával bez přehrávače, tak nabízel prachobyčejný repráky.

//Edit: tak mě napadá, že pro spoustu lidí pojem "domácí kino" zahrnuje hlavně těch pět repráků a dunící subwoofer, připojenou TV berou jako samozřejmost, kterou má doma každej.//