Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zatazený procesor

Pri práci s movie makerom je moj procesor stale zaťažený na 100% až tak že mi movie maker vypína.Stačí ked pridám do časovej osi nejaký videoklip či hudbu a CPU už to nezvláda a program sa vypne. Neviete kde by mohol byť problém? Inak moj CPU ide v pohode pri práci z rôznymi inými aplikáciami aj hrami. Mám AMD Sempron 3100+ (1836Mhz)@(1944Mhz) a používam Microsoft Windows XP professional. Za prípadné dotazy ďakujem

No, musíš jich tam mít jako máku :-)
Dej hledání a napiš *.*x a hned uvidíš.
Mám dojem, že ta přípona byla dvoupísmenná. Velmi dávno to byl hit na Živě,
ale tam už nevlezu, takže jsem vlezl na microsoft.cz a tam je :
------------------------------------------------ ----------------------

Tento problém můžete vyřešit některou z následujících akcí:

Pokud je v počítači nainstalován filtr DivX AntiFreeze Filter (Divx.ax), zkontrolujte, zda je v programu Windows Movie Maker vypnutý:
1.V nabídce Nástroje programu Windows Movie Maker klepněte na příkaz Možnosti a potom na kartu Kompatibilita.
2.Zrušením zaškrtnutí příslušného políčka vypněte filtr.
Nastavte v počítači nižší úroveň hardwarové akcelerace:
1.V Ovládacích panelech klepněte na ikonu Vzhled a motivy a klepněte na položku Zobrazení.
2.V dialogovém okně Zobrazení - vlastnosti klepněte na kartu Nastavení a potom na tlačítko Upřesnit.
3.V dialogovém okně Monitor Plug and Play klepněte na kartu Poradce při potížích.
4.Přetáhněte jezdec Hardwarová akcelerace na třetí dílek zleva.
------------------------------------------- ----------------------------
Jinak stačilo Divx.ax přejmenovat třeba na Divx.old.
No ale to asi nebude tvůj případ. Přetisk je z FAQ k verzi WMM 2.1.

Doporučuji pročíst Časté otázky k programu WMM ze stránky :

http://search.microsoft.com/results.aspx?mkt=cs-CZ& setlang=cs-CZ&q=Windows+Movie+Maker

a rovnou zaškrtnout na stránce Zobrazit všechny odpovědi.

Věnuj pozornost dredům, kde se vyskytuje zatuhnutí, modrá obrazovka atd ...
WMM 2.1 CZ je součástí sady SP2, bych neváhal s instalací.