Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem set top box

chci si pořídit set top box do TV, ale zarazila mě věc, že v budoucnosti se má přecházet z MPEG2 na MPEG4.a pak bych mohl tento asi vyhodit.Moc tomu nerozumím!
chci koupit asi něco podobného(TechniSat DigiPal 2).

ale byl bych rád, kdyby mi někdo poradil.Poraďte co je dobré a za dobrou cenu a odkud! díky moc za odpověď

TechniSat DigiPal 2

má brášku, s číslem 4, nebo IV
do toho by se někdy v budoucnosti dala dokoupit karta mpeg4, aspoň je to prý na to nachystaný. Zkus si dohledat, už je to delší doba, co jsem to četl...

Doplňuji:

TechniSat DIGIT MF4-T !! Česká diakritika EPG i TXT, CI slot !!

Přístroj TechniSat DIGIT MF4-T umožní příjem digitální pozemní televize s možností dalšího dekódování. Je vybaven zabudovaným dekodérem CONAX a CI slotem pro vložení dekódovacích modulů, do budoucna možnost rozšíření i o vysílání MPEG-4 pomocí přídavného modulu MPEG4/MPEG2. Přístroj má bezchybnou českou diakritiku v EPG průvodci i teletextu. Maximální využití TV a Rádio předvoleb v přístroji je 4000, teletext s pamětí 1000 stránek, elektronický programový průvodce SFI, rychlá a jednoduchá instalace, české OSD menu, 1x TV Scart , 1x VCR Scart, 2x cinch audio L/R, čtyřmístný displej, digitální audio výstup Dolby Digital AC3 (optický i elektrický), aktualizace firmware pomocí RS232 v PC.

Zařízení podporuje kompletní české znaky v EPG

Třeba tady:

http://www.omko.cz/?uid=437ee61d815cc487&lg=cz&idm= katalog&sub=katalog&subidm=DVT

je tam i český manuál ke stažení, recenze a tak...

Bud to co ti radi kolega a nebo si settopbox neporizovat.

Jak spravne ancer pise "mel by jit".

To muze taky znamenat, ze mozna taky ne a proto pokud to jde tak pockat. Pokud nemas analogovy prijem, tak holt musis pocitat s tim, ze za 2 nebo 3 roky muzes ten soucasny settopbox vyhodit.

Myslím, že v "budoucnosti" budou i ty současné špičkové set top boxy stejně zastaralé. Tady je ještě dost prudký vývoj a tak bych případně koupil úplně obyčejný levný box a až bude situace trochu stabilní a jasná, přemýšlel bych o lepším, případně o televizi s digitálním přijímačem uvnitř.