Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem set top box

chci si pořídit set top box do TV, ale zarazila mě věc, že v budoucnosti se má přecházet z MPEG2 na MPEG4.a pak bych mohl tento asi vyhodit.Moc tomu nerozumím!
chci koupit asi něco podobného(TechniSat DigiPal 2).

ale byl bych rád, kdyby mi někdo poradil.Poraďte co je dobré a za dobrou cenu a odkud! díky moc za odpověď

Bud to co ti radi kolega a nebo si settopbox neporizovat.

Jak spravne ancer pise "mel by jit".

To muze taky znamenat, ze mozna taky ne a proto pokud to jde tak pockat. Pokud nemas analogovy prijem, tak holt musis pocitat s tim, ze za 2 nebo 3 roky muzes ten soucasny settopbox vyhodit.