Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hp psc 1315

zamenil som si napln v tlaciarni Hp psc1315. vymenil som si ciernu farbu (original od vyrobcu). ked som tlaciaren zavrel bolo dialogove okno Zarovnat tlaciacu hlavu. nechal som cely proces skoncit. vypal som tlaciaren a znova zapal a tlaciaren opat vypisala ze chce nadstavit tlaciace hlavy. Stale ked zapnem tlaciaren chce nadstavovat tlaciace hlavy. nastal tam nejaky problem? ako to mozem odstranit? pred tym mi to nerobilo. spravil som nieco zle? Prosim Vas poradte mi

Dakujem Vam za rady, podarilo sa to. uz to vevypisuje, ze treba zase kalibrovat. vytiahol som naplne utrel dal naspat, spustil kalibraciu a potom som to nechal stat chvilu. vypal a opat zapal a :) ziadna nova vyzva ku kalibracii. Vdaka este raz