Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Redukce z usb na lan na externí disk

Dobrý den, potřeboval bych poradit, zda bude fungovat externí disk na síti , když na externí disk připojím tuto usb redukci : http://www.axago.cz/cz/produkty/usb-adaptery/ADE-X 5.html Disk má vlastní napájení a jen jedno připojení usb 2.0 a potřebuji to dostat na switch, který má jen 4x lan RJ45 disk je to tento : HDD Samsung StoryStation 1.5TB, černý, USB 2.0, 3,5" . Moc prosím o rady, popřípadě jiné řešení. Moc děkuji.

externí disk sis měl rovnou koupit v lan verzi / nebo přímo nas box.
co vymýšlíš ty je stejný nesmysl jako kupovat do sítě usb tiskárnu.

a pro nechápající, kteří neví k čemu slouží převodník usb/lan:
- náhrada vadného lan portu v notebooku
- přidání druhého lan portu
- přenosný "hw klíč" pro sw licencovaný na mac adresu