Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bude tento chladič stačit?

Zdravím,
bráškovi odešel box chladič z CPU a já nemám víc než 200,-
Má AMD Athlon 64 X2 5200+ který má Max. TDP 89W

Bude stačit tento chladič? http://www.alza.cz/zalman-chz-cnps7000v-al-d281318 .htm
Hraje na něm méně náročné hry jako League of Legends, Battleforge a Minecraft.

Box chladič celkem držel, ale někdy když je parní letní den, se PC přehříval a třeba 1 za den restartoval.

Opravdu nemám víc než 200,- a do výplaty je ještě dlouho, na PC ale přes prázdniny chce chodit :-)

Díky

Tak maličká větráček co je na tom chladiči doma nemám a vyhazovat za něj peníze? Nebude lepší právě ten levnější chladič?
Ten box byl z AMD Phenom II X4, takovej s měděnou základnou, pár heat-pipenama (či jak se tomu nadává) a pidi větráčkem, který je fakt nemotorně připevněn :-)
Hlučnej byl strašně.

Jako problém to není, ale je tu ta otázka, nebude o trochu lepší ten Zalman? Zas ty dvě stovky obětuju.

Nejsem si jist, zda ti můžou něco naúčtovat za obal, ale to fakt nevím. A zboží nesmí jevit známky používání, což asi nebude u tebe možný, jelikož tam nacpeš pastu a z tohoho chladiče to nepůjde dokonale vyčistit.

A vůbec - když chceš kupovat Gaiu, tak proč dočasně celej chladič? A to nemáš doma nějakej starej větrák, kterej bys tam dočasně připevnil?