Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání mobilu??

Zdravím.

Mám HTC HD 2 a zdá se mi, že se přehřívá. Možná ne, ale je normální aby měla baterie po shlédnutí filmu o délce 1:30:00 48°C ? ::) Zdá se mi to hodně divné... Ten mobil doslova pálí.

Díky za názory :)

48 °C a ty o tom mluvíš? Já si pamatuju, že jsme kdysi měli "klasický" televizor zn. Tesla Miriam a když se nedařilo, tak to vyvíjelo takové teploty, že se na základní desce tavila pájka a vypadávaly odpory. Elektronku PCL 85 jsme měnili cca co 14 dní. To byly časy! :-D

Co se nelíbi ???? Tak chceš ty 2x 1,5GHz aneb né ?? Tak se rozhodni ...

2x 1,5GHz by si chcel a reptáš na kde co, prej je to teplý .... :beer: teplý být nesmi ale mobil, vlastne prohlížeč filmú s doplnkovým GSM modulem .... :-D

Nevím zda si byl na svete, jak se valila vlna Tamagochi, elektronická šelna kterou bylo potreba krmit, hrát se ní a nevím co ješte všechno

Totálny nezmysel, blbá hračka ...

Tak presne toto, v mírne odlišnej variante se deje dnes, co se týče "mobilú" u detí a adolescentov. Krmí svúj mobil denne elektrinou, starají se o nej, hrají si se softwarem .... blbá hračka .....

No, co tak sleduju Vaše dotazy, tak to možná nebyla nejlepší koupě. Ono jde o to, že tento telefon Android oficiálně nikdy neměl a i když na něm běží dobře, je to spíš pro hračičky, kteří si pak doladí i detaily (problémy s vnitří pamětí, rádio, zkoušení různých ROM atp.). Kdybyste koupil nějaký výkonnější telefon s Androidem, tak jde všechno hladce. :)

Kdysi dávno jsem měl HTC Touch HD2 Mega a řešil jsem také teplotu při přehrávání videa (tedy při jakékoliv zátěži) vždycky to vydrželo a vše bylo v pohodě . Dnes mám HTC Incredible a když se zahřeje , říkám si že je to v poho . Asi bude , nesmím být tak citlivej na nějaké přehřátí , ty malé mrchy jsou asi na to stavěné.

Ok :-) Už jsem trochu klidnější. Samozřejmě mít dost peněz, tak si možná koupím i nějakou tu špičku, ale nezdá se mi důležité mít mobil nad 8000 Kč. Vždyť je to původně jen na volání. Dnes už zdaleka ne, ale pořád je to jen mobil, jsou i důležitější věci a navíc je mi 15. Takže si našetřim max z borůvek a kapesného. Alespoň prozatím :-)

Ono to už není mobil, ale multimediální centrum v kapse s přídavnou funkcí telefonu.Telefony jak jsme byli zvyklí se vyrábějí a používají dodnes. A co se týče teploty, tak je to v normálu. Někdy se mi stávalo, že něco běželo na pozadí a poznal jsem to až podle tepla v kalhotách.Přežil jsem to.