Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání mobilu??

Zdravím.

Mám HTC HD 2 a zdá se mi, že se přehřívá. Možná ne, ale je normální aby měla baterie po shlédnutí filmu o délce 1:30:00 48°C ? ::) Zdá se mi to hodně divné... Ten mobil doslova pálí.

Díky za názory :)

Co se nelíbi ???? Tak chceš ty 2x 1,5GHz aneb né ?? Tak se rozhodni ...

2x 1,5GHz by si chcel a reptáš na kde co, prej je to teplý .... :beer: teplý být nesmi ale mobil, vlastne prohlížeč filmú s doplnkovým GSM modulem .... :-D

Nevím zda si byl na svete, jak se valila vlna Tamagochi, elektronická šelna kterou bylo potreba krmit, hrát se ní a nevím co ješte všechno

Totálny nezmysel, blbá hračka ...

Tak presne toto, v mírne odlišnej variante se deje dnes, co se týče "mobilú" u detí a adolescentov. Krmí svúj mobil denne elektrinou, starají se o nej, hrají si se softwarem .... blbá hračka .....