Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc při výběru nového telefonu-jaký je podle vás nejrozumnější?

Čau chlapi dnes mi odešel můj starý SE W902i dle mě nejlepší telefon co jsem měl ale je mrtev nejdou některá tlačítka reproduktor a celkově celý drží na gumičce, tak bohužel musím koupit něco nového ale jak si můžu něco vybrat když jsou dnes vše dotykáče no budu se muset přizpůsobit. Zde je pár adeptů které jsem vybral 1. Nokia Lumia 610 2. Nokia Lumia 710 3.HTC Desire C 4. Samsung GALAXY Ace Plus 5. SE Xperia Ray tak který? cena do 6 tisíc a měl by být skladem na Vodafone což tyto jsou. Popřípadně jiný model volit jak myslíte? Díky za každou odpověď která mi při výběru pomůze.

Zase když se zamyslím tak jsem vždy jen SE a asi u nich zůstanu Xperia Ray se mi také jeví velmi dobře (z recenzí)je to těžké vybrat opravdu bude nejlepší jít se podívat osobně okouknout a bude. Jinak u Nokie se mi ten Windows Phone moc nezamlouvá dále také další řešení SIM musím buď nechat zmenšit nebo vyměnit za micro každý z nich má prostě něco kvalitou na tom jsou podobně.

Tak jsem tedy nakonec vybral SE Xperia Ray a nebo Nokii Lumia 800 podle recenzí se jeví kvalitou oba stejně rozdíly jsou např. Xperia Ray má horší fotky kvůli kompresi video by mělo být cca stejné oba v kvalitě HD 720p ale ten největší rozdíl je použitý OS u Nokie Windows Phone a u SE klasický Android nevím co je lepší protože na telefonu budu buď poslouchat hudbu občas si budu chtít zahrát nějakou tu hru a chtěl bych jednoduší ovládání jelikož to bude můj první dotykový telefon. Tak jaký by jste mi doporučili? Díky .

Windows Phone je velmi svižný, bohužel novou verzi 8 tam nedostaneš.
Záleží, jak moc tě to trápí, bude verze 7.8 a ta bude přinášet téměř vše, co 8.
Mně na WP především vadí absence multitaskingu v čisté podobě (ta Windowsí mi nevyhovuje). Vadí mi to, že si nemůžu kdykoliv zazálohovat komplet telefon, ale musím čekat, až se software rozhodne. Vadí mi Zune mastodont. Jinak je to dobrý systém.

Tazko radit ked si nenapisal prakticky ziadnu poziadavku okrem ceny. Kazdy OS je iny, ma ine vyhody a nevyhody, najrozsirenejsi je Android, celkovo je asi aj najlepsi, ale je tam viac reklam ako inde.

Vidim tu Samsung Galaxy Ace Plus, rozhodne by som ho vymenil za Galaxy Ace 2.