Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc při výběru nového telefonu-jaký je podle vás nejrozumnější?

Čau chlapi dnes mi odešel můj starý SE W902i dle mě nejlepší telefon co jsem měl ale je mrtev nejdou některá tlačítka reproduktor a celkově celý drží na gumičce, tak bohužel musím koupit něco nového ale jak si můžu něco vybrat když jsou dnes vše dotykáče no budu se muset přizpůsobit. Zde je pár adeptů které jsem vybral 1. Nokia Lumia 610 2. Nokia Lumia 710 3.HTC Desire C 4. Samsung GALAXY Ace Plus 5. SE Xperia Ray tak který? cena do 6 tisíc a měl by být skladem na Vodafone což tyto jsou. Popřípadně jiný model volit jak myslíte? Díky za každou odpověď která mi při výběru pomůze.

Tazko radit ked si nenapisal prakticky ziadnu poziadavku okrem ceny. Kazdy OS je iny, ma ine vyhody a nevyhody, najrozsirenejsi je Android, celkovo je asi aj najlepsi, ale je tam viac reklam ako inde.

Vidim tu Samsung Galaxy Ace Plus, rozhodne by som ho vymenil za Galaxy Ace 2.