Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - soubory a složky

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat, zda můžu přejmenovávat složky a měnit umístěni jak se mi zachce...

Například - ve složce system vezmu audio a dám na sd kartu do složky systémové věci a přejmenuji na zvuky. Můžu? Na sd kartě mám složku download. Může se jmenovat stažené soubory?? Neovlivní takovéhle změny chod něčeho?

Díky všem :-)

Jedná se ti o uvolnění paměti. Máš pouze dvě možnosti. První je projet všechny instalované Aplikace a pokud to jde tak máš aktivní okno Přesunout na SD kartu.
Druhá možnost je udělat Root přístroje a paměť si zvětšit. Musíš tomu ale rozumět, jinak si uděláš drahé těžítko.