Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení externího monitoru k notebooku

Zdravím,
OS: Windows 7 HP 64b
Jedná se o tento notebook: http://www.alza.cz/asus-k53sd-sx227v-hnedy-d292444 .htm
Monitor tento: benq-g2222hdl-d147581.htm pouze ve verzi 23" (G2320HDB).

Monitor jsem připojil přes HDMI kabel k notebooku, v notebooku dal "připojit externí monitor" a vyzkoušel všechny možnosti. Duplikovat, používat pouze monitor 2 (BenQ), ale ani v jednom případě se monitor ani nehne.

Také jsem zkoušel klávesovou zkratku Fn + F8 kde jsou 3 možnosti (LCD, HDMI a HDMI+LCD), taktéž bez úspěchu.

Neví někdo jak na to?

Opravdu tam nic není, jediné co se tam dá udělat je restore default, pak SATA a BOOT priority. Nikde tam není ani nic o tepotách, FANech, Voltáži, Tatování. Není to jen nějaký základní bios? nedostanu se to normálního jinak než přes stisknutí tlačítka DEL? Protože todle se mi moc nezdá.

Hmm, tak tomu nerozumim ani prd, vím jen že OPTIMUS řídí obě grafiky, ale zatím se mi nepovedlo progooglovat k tomu, jak se ho zbavit, využívat teda pouze nVidia G610M a konečně úspěšně zapojti druhý monitor :-(

Tak jsem tam hodil VGA kabel a ten normálně funguje. Je to tedy chybný HDMI?
Jen oproti jiným monitorům jsou barvy takové vyblitější a až jakoby rozmazané, je to pouze tím VGA kabelem nebo je to normální u externího monitoru k notebooku?