Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - zvýšení výkonu

Dobrý den. Mám HTC s androidem a stáhnul jsem si jednu pěknou, graficky nadupanou hru, ale seká se. Vše zbytečné jsem ukončil vymazal cahe a je to o hodně lepší. Ale stále strašné :D Mám aplikaci Sytem Tuner Pro. Dá se tím nějak zvýšit výkon?

Díky všem! :)

HTC HD 2 nějakej nexus či co... :) Nataktovat? Co se tím zlepší? Zajímaví že to má nějakejch 512 mega paměti ale i když sem všechno zbytečná povypínal tak sem se dostal na 237 volné a potom je tui něco co se menuje CPU ale absolutně nevím co s tím můžu si tam volit frekvenci a je tam na výběr něco jako smartassV2, interactiveX, userspace, interactive, performance atd...

HD2 má slabý grafický čip, dnešní náročné hry na tom nejspíše nepojedou. Ten chainfire3D můžete zkusit, zařízení již máte rootnuté (HD2 nikdy oficiálně Android nedostala, takže je tam neofiko ROMka a ta je rootnotá).

taktování procesoru mobilního telefonu může dělat jen naprostý idiot, nemá to žádný znatelný vliv na výkon a pouze tím radikálněsnížíte výdrž baterie ... ovšem kdo chce kam, pomozme mu tam, že drazí kolegové ochotní rádci ...