Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalita notebookovych displeju

Ahoj,
jake mate zkusenosti s notebookovymi displeji? Mam na mysli u novych notebooku, co se aktualne prodavaji. Ne tri roky stare.
Jde mi o to, jak na nich vypadaji filmy, hry atd... Je mi jasne ze existuji ruzne technologie displeju, ale aby vyrobci notebooku uvadeli, jestli pouzili TN nebo PVA, coz by mohlo o leccems napovedet, to je ani nenapadne.:-(
Dekuji.

Ja som mal HP notebook, po roku a pol vznikly naraz asi štyri vypalené body ešte v záruke. Neuznali to, že vraj v norme. Po záruke postupne vypadlo pol displeya. To píšem preto, aby si niekto naivne nemyslel, že čím drahší notebook, tým lepšia kvalita.