Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Linux instalace

Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo nepomohl s instalací linux mint 13 dost v tom plavu a potřeboval bych je co nejdříve nainstalovat budu rád za každou pomoc kdo bude ochotný napište sem a já se s vámi spojím díky

Ale ani na to nereaguje a když to jakože dám online napíše to

Nastala chyba:
Cannot onstall info C:/linuxmint.
there is another file or directory with this name.
please remove is before continuing.

Více informací je dostupných v souboru protokolu: c:/users/stixsx/appdata/local/temp/wubi-13-rev266. log

takže tak dám instalace ve windows tzn. spustí se exe to exe nainstaluje do C:/ složku s nazvem linux a do ní nahraje pár souboru pak restartuje počítač a napíše mi to tohle could not find the is /linux/install/installing.iso a to installing iso je v té složce linux prostě sem se v tom hodně zasekal