Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba skriptu

Na PC s WinXP Home mám nainstalovánu nechvalně známou encyklopedii Diderot 2002. Vyhledávání hesel je v pořádku, ale když se pokusím nalezený pojem odkliknout pro další informace, vyhodí to mi následující chybu:

http://img301.imageshack.us/img301/5729/errorfi1.jp g

Předpokládám, že to bude vinou nekompatibility IE, určeného pro Diderota a stávajícího na XP. Existuje nějaká možnost to napravit?

Přátelé díky všem,

jinak všechny ty patche dostupné na Internetu jsem použil hned po instalaci, i ty různé postupy popsané na stránce doporučené Vivou, ale chyba se mi projevuje pořád. Není nějak fatální, stačí ji jenom odkliknout a odkaz se mi spustí, ale stejně mi to vadí. Ne však natolik, abych zkoušel nainstalovat starý IE, to raději při hledání v encyklopedii budu sem tam zatínat zuby....