Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - problém s ukončováním aplikací

Zdravím všechny!

Mám aplikaci System Tuner Pro kterou používám i na ukončování aplikací, ale začínají se vyskytovat problémy. Věčně mám spuštěno celkem dost aplikací a tak je někdy prostě natvrdo "killnu". Jenže po max 10 vteřinách opět naskočí?! Jak je to možné, vždyť se to chová pomalu jak vir... ::):-D Mám paměť cca 222 MB když nic neběží, ale jakmile se to opět vše pozapíná, tak je to od 80 do 150 MB. Mobil je potom znatelně pomalejší. Nevíte, jak zabránit automatickému spouštění a to nejen po startu? Rád bych, aby se aplikaci zapínaly, jen tím, že je spustím.

Děkuju moc za případné rady.

Na listing beziacich aplikaici mas nejakeho spravcu uloh uz od vyrobcu telefonu (alebo nemas? Jaky je to telefon? Ja na samsungu mam). Tam mas vylistovane aplikacie a mozes ich aj ukoncit.
Treba rozlisovat medzi aplikaciami a sluzbami (normalna app na toto by sluzby vobec nemala zobrazovat), takze napis presne co tam presne ukoncujes a co presne sa ti obnovi.

ked je nieco cracked tak to niekto upravil a mohol si tam ten co to krekoval doplnit kod jaky chce, trebars aj malware. Ked sa chce furt spustat tak asi vie preco to autor tak urobil. App ktore su nahovno a furt sa spustaju a nemaju ziadne nastavenie ktore by ich opetovnemu spustaniu zabranili proste odinstaluj. Slusne aplikacie maju v nastaveniach ze ci ma bezat na pozadi nejaka sluzba atd.
Inac v telefone nebezia len app ale aj sluzby tie tam asi nevidis (ja niektore vidim v Nastavenia - Aplikacie - Spustene sluzby) a tie zaberaju tiez RAM a proste ked su nainstalene a v danej App nastavene ze ma spustat sluzbu tak proste bezia.
Ked si do Win nainstalujes 150 veci ktore uz z principu bezia na pozadi tak tiez ti bude 220MB malo. Takze bud si to nastav v nastaveni tych samotnych App ze nech sa nespusta automaticky, ked sa neda tak ich odinstaluj, ked ich nechces odinstalit tak proste budu bezat ptz tak ich autor (alebo cracker ten malware) naprogramoval.

Evidentne nesleduješ dení kolo software fonú. "Inteligentní" telefony si userom, ak není pomaly expert, nenechaj kecat do své činnosti. User je iba jeho držitel.

Co telefon delá, komu a co co odesílaj se nezverejňuje. Občas neco unikne a je z toho skandál kde zatloukaj všichni, výrobci, operátori, státni orgány. "Inteligentní" telefony se stávají hrozbou. Už to není iba telefon.

ac24.cz

tu sice tvrdí že user je o nečem imformován
google-cz.blogspot.sk

no ukazuje se, vše je jinak ... www.itnews.sk

Že se nic nedeje, ať si ty data sbíraj ??? Tak jo ...:puff:

Vypínání aplikací na Androidu jsem vzdal. Dost aplikací vyžaduje běžet na pozadí, takže se stejně během několika minut zapnou. Volné paměti mám dost, cca 150MB, když je potřeba víc, tak se některá běžící vypne, takže se to stále drží kolem 150. Takhle by měl Android fungovat. Když jsem aplikace vypínal, telefon si je znovu zapínal a paradoxně byl pomalejší a měl větší spotřebu, než když ho jednou za měsíc restartuju a pak aplikace na pozadí neřeším.