Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - problém s ukončováním aplikací

Zdravím všechny!

Mám aplikaci System Tuner Pro kterou používám i na ukončování aplikací, ale začínají se vyskytovat problémy. Věčně mám spuštěno celkem dost aplikací a tak je někdy prostě natvrdo "killnu". Jenže po max 10 vteřinách opět naskočí?! Jak je to možné, vždyť se to chová pomalu jak vir... ::):-D Mám paměť cca 222 MB když nic neběží, ale jakmile se to opět vše pozapíná, tak je to od 80 do 150 MB. Mobil je potom znatelně pomalejší. Nevíte, jak zabránit automatickému spouštění a to nejen po startu? Rád bych, aby se aplikaci zapínaly, jen tím, že je spustím.

Děkuju moc za případné rady.

Vypínání aplikací na Androidu jsem vzdal. Dost aplikací vyžaduje běžet na pozadí, takže se stejně během několika minut zapnou. Volné paměti mám dost, cca 150MB, když je potřeba víc, tak se některá běžící vypne, takže se to stále drží kolem 150. Takhle by měl Android fungovat. Když jsem aplikace vypínal, telefon si je znovu zapínal a paradoxně byl pomalejší a měl větší spotřebu, než když ho jednou za měsíc restartuju a pak aplikace na pozadí neřeším.