Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je s mojim NETom?

Co je s mojim NETom ?
Mam internet o rychlosti 512kb/s, pričom mam na pc dva účty amoj problem spociva v tom že na jednom učte mi ide net super a na druhom mi ide strasne zle asi 10 min. ide a potom mi nenatiahne ani stranku, ale tahat sa da download je v poriadku cim, to je ???? Poradte pls som bezmoctny. A este už som to mam pre 1 mesiacom komplet preinstal win aj format a zase to mam ako to ??

Je to tim, ze jeden ucet mas "zavsiveny" ruznym spyware a podobnymi potvorami z internetu. Resenim je stahnout programy, ktere to umi vycistit (Ad-Aware, Syware search and destroy), stahnut nejaky antivir a zkontrolovat na viry.
Pokud pouzivas IE, ta nastavit max. velikost pro docasne soubory internetu tak na 20 MB.

Do budoucna: pouzivat nejaky firewall, antivir, kontrolovat sem tam pocitac na spyware, vymenit IE za nejakou alternativu (FireFox, Opera)

No firewall si (ak chces nejaky free) stiahni napriklad ZoneAlarm: http://www.studna.cz/579/bezpecnost-a-ochrana-pc/os obni-firewalls/zonealarm/
Navod nan najdes tu: zonealarm
Antivir (rovnako free - staci sa len zaregistrovat a poslu ti e-mail s reg. cislom) si mozes dat Avast: http://www.studna.cz/1515/bezpecnost-a-ochrana-pc/a ntivirove-programy/avast!-home-edition/
Ten je v slovencine, tak by si s tym nemal mat problem.
Na spyware pouzivaj nadalej ten Ad-Aware v kombinacii so SpyBot-om.