Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk sám klesá!

Cus Lidi , potrebuju od nekoho moc pichnout ! někdy se mi stane ze kdyz neco delam na PC , tak mi z niceho nic prestane jit zvuk !§ kdyz dam Ovladaci panely=Zvuky a Zvukova zarizeni=A pak na nastaveni hlasitosti (lze i na liste celkova hlasitost) ! tak vidim ze celkeova hlasitost je na nejmin ,neni zaskrtle policko Ztlumit vse , ale zvuk je sam od sebe nastaven az dole ! A Ted ten PROBLEM , kdyz zkusim tu hlasitost zvisit , tak sama od sebe zase klesa az na nulu , nevi nekdo proc ? a jak se to da zpravit ? zvuk se da zvysid, a uz neklesa , jedine kdyz restartuju pocitac ! nejde to i jinak napravit , a hlavne cim to je ?, pls poradte !! predem dik !

OK , diky , mam multimediální klavesnici ,a mam na ni tlacitko pro stiseni hlasitosti ! snizeni probiha stejne jako kdyz klesa sam , takze kazdopadne diky a je to snad tim zatim mi zvuk sam neklesa , a kdyz se to znova stane , tak budu vedet cim to je !! snad to bude ono ! tak diky.

To se mi taky stalo... jen matně si vzpomínám... mám pocit, že to dělal Skype
Po odinstalování bylo vše ok... Jinak Skype bych teď už do PC nepustil..byl jsem mladý a blbý..
teď jsem starší a blbější..ale skype ani náhodou