Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk sám klesá!

Cus Lidi , potrebuju od nekoho moc pichnout ! někdy se mi stane ze kdyz neco delam na PC , tak mi z niceho nic prestane jit zvuk !§ kdyz dam Ovladaci panely=Zvuky a Zvukova zarizeni=A pak na nastaveni hlasitosti (lze i na liste celkova hlasitost) ! tak vidim ze celkeova hlasitost je na nejmin ,neni zaskrtle policko Ztlumit vse , ale zvuk je sam od sebe nastaven az dole ! A Ted ten PROBLEM , kdyz zkusim tu hlasitost zvisit , tak sama od sebe zase klesa az na nulu , nevi nekdo proc ? a jak se to da zpravit ? zvuk se da zvysid, a uz neklesa , jedine kdyz restartuju pocitac ! nejde to i jinak napravit , a hlavne cim to je ?, pls poradte !! predem dik !

OK , diky , mam multimediální klavesnici ,a mam na ni tlacitko pro stiseni hlasitosti ! snizeni probiha stejne jako kdyz klesa sam , takze kazdopadne diky a je to snad tim zatim mi zvuk sam neklesa , a kdyz se to znova stane , tak budu vedet cim to je !! snad to bude ono ! tak diky.