Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aspire One PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

Aspire One WinXp sp3
Jde pouze nouzový režim.
Při pokusu o normální spuštění se objeví modrá obrazovka:
PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
.
0x00000050 ( 0x8C4BA4CB, 0x00000001, 0x816EE014, 0x00000000 )

RAM po 2 hodinách testu Memtest se zdá OK.

V nouzovém režimu jsem spustil msconfig a vše po spuštění zakázal. Chyba trvá.

upgrade avastu nieje podstatný,podstatný je výpis,čo spôsobilo page _fault_in_nonpaged_area s tými číselnými chybami,to si vo výpise neuviedol a to je to najpodstatnejšie,bez toho sa nič nevyrieši,tie číselné záležitosti z tej zátvorky bez akejkolvek väzby na konkrétny súbor neznamenajú nič,podla čoho by sa dalo nejak lokalizovať program,alebo chybný ovládač,ktorý túto chybu vyvoláva,pokial bude vyvolávaná chyba v non_paged_area,nebude funčná ani obnova systému do funkčného stavu...takže skús zachytiť celý kompletný chybový výpis bez tých vybodkovaných riadkov a daj ho sem,inak môžeme len hádať a veštiť,nič iné...