Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné psaní písmen

CS lidi

Mám problém. PC mi asi před tejdnem začal blbnout s tim, že si píše co chce. Jako by se zasekla kláávesa, pořád píše třeba ííííí nebo mezerník. Jakmile ho restartuju, začne pípat, ale tak, že to nejde spočítat. Potom naběhne že se to nepodařilo spustit a po nějakejch věcech začne zase fungovat. Když už nešel spustit vůbec, tak jsem dal obnovu systému jako z výroby. Stahnul jsem pár programu o kterých vim že v tom není vir, 2 dny to šlo a ted zase. Prosím o radu.

ve flash (eprom) paměti na základní desce.
po zapnutí se někdy vypíše klávesová zkratka, kterou se dá do nastavení biosu dostat (del, f2, esc, ...) - viz manuál.
tam bude někde "boot priority" -> zvolit cd jako první.
vložit vypálené cd do mechaniky (ten odkaz umí i boot flashku)
po naběhnutí systému z cd zvolit z jednoduchého anglického menu kontrolu na viry.

kdyžtak povolej počítačově znalejšího souseda.