Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Příjem pošty

Nejde mi přijímat pošta. Při připojení " Outlloku Express6" Dostávám tuto hlášku

Připojení k serveru se nezdařilo. Účet: 'POP3.volny.cz', Server: 'localhost', Protokol: POP3, Port: 110, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba zásuvky: 10061, Číslo chyby: 0x800CCC0E

Jako laik, jak mohu tuto chybu opravit? Děkuji

Ty tuto chybu opravit nemuzes.
Ta chyba znamena:
Connection refused.
No connection could be made because the target computer actively refused it. This usually results from trying to connect to a service that is inactive on the foreign host???that is, one with no server application running.

V prekladu zkracene:
Cilovy pocitac odmita spojeni. Mozna probiha udrzba, mozna doslo na strane Volny.cz k nejakym problemum.

flame flame flame flame flame flame flame flame flame flame flame flame a jeste jednou flame.

Predpokladam, ze skutecny antivirus je podle tebe NOD32.

Sileny.

Ja pouzivam AVG, segre jsem nahodil Avast Home a ani jeden slovo vir nezname. A muzete si tvrdit, ze v "nezavislych" testech dopadli sebehur, me to je jedno. ]:(