Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem flash disk nejde zformátovat, nejde nic odstranit

dobrý den

mám flash disk 1GB (název neznám, není nikde napsán)
[bf3ff2d80b.jpg]

jsou tam nějaké soubory, které potřebuju samazat. Jenže když to chci odstranit napíše to
[d95994be6d.jpg]

zkoušel jsem to zformátovat, ježe
[ae2ee3c91a.jpg]
ale není tu žádná pojista, tlačítko apod. na zamknutí a odemknutí flash diksu. A přitom se to chová jako zamčeno. Zkoušel jsem asi 4 různé programky na total mazání, formatování ale pořád jsem narazil na to že to je jakoby uzamčené.

Nejde to odstranit ani na jiném PC s jiným OS. Takže to bude chyba někde v flešce. Nevíte v čem může byt háček abych to odstranil a zformátoval?

děkuju za rady

Tak když to není vidět ani v příkaz. řádku (velikost by to většinou ukázalo v MB)tak to je blbé - moc blbé - neřkuli zabité. To nemá smysl to zkoušet ani v správě disků. To bych viděl na chybu někde v PC.
Napadá mne poslední možnost pak už nevím - máš možnost to přes ten příkaz. řádek zkusit na jiném PC ?