Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapojení monitoru ( D-SUB)

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, když mám grafickou kartu a ta má výstup jen na D-SUB a S-Video a chci jí zapojit do monitoru co má jenom DVI a VGA(D-Sub) vstup. Bude fungovat když zapojím jenom společný D-SUB ? Nebo musím sehnat nějakou redukci z S-Video na DVI.
Díky za radu

To je ale stale len teoria, az mi tu nespojitost niecim zmeras, tak uverim ;) Ja sa zatial riadim tym ze napatie na kapacite (aj parazitnej v kabli) sa nemoze menit skokovo a to neni teoria ;)
P.S. ale ked chces pocitat jednotlive elektrony tak ano tie tam na ten koniec kabla prichadzaju po jednom, t.j. nespojito :D

No, už kdysi jsem napsal, že pokaždé, když ti odporuji, tak si připadám jako člověk, který z pošetilosti prorazil zeď údolní přehrady (citováno ze Saturnina), neboť ty nikdy nepřiznáš porážku a za každou cenu prosazuješ svoji (naštěstí máš dost často docela i pravdu), takže tohle poslední moje reakce na tvoje tvrzení a více nebudu reagovat (přičti si to jako vítězství, chceš-li, moje ego to unese).

Tak samozrejme ze mas pravdu len neviem preco sme presli od DVI k pocitani elektronov alebo kvantov alebo coho. Narazal som povodne na to ze definovat VGA ako spojity a DVI ako nespojity je blbost ptz v meritku MHz-GHz su oba signaly podobne a "spojite" (v meritku ns az ps) (akurat DVI ma 10x vyssiu freq. ptz je digital)