Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Padání všech her

Ahoj,prosím vás o pomoc.
Po spuštění jakékoli hry se mi hra kompletně sekne,pomůže jen RESTART.
Nikdy mi to nedělalo,PC mám dlouho,pár let,ale nikdy se mi to nestalo.
Nevyjede mi žádná chyba,nic, prostě se jen sekne a hotovo.

Můj PC :
AMD 64 X2 Dual
Core Processor 5000+
2.61GHz,2:00 GB RAM
GE Force 9600 GSO
Win XP SP3

všude kde kdo radí s přeinstalováním ovladaču grafiky atd.
Nainstaloval jsem si nové DX 9.0c, ale ovladača předně pro mou grafiku nikde najít nemůžu CD nemám,mám jen ostatní k PC,když jsem si chtěl stáhnout nové na stránkách Nvidia.com zadal jsem sérii 9, ale našlo mi to pouze ovladače pro R300 a jinak nic.
ještě jsem pak hledal dále,tak sem si nainstaloval pro mou grafiku,ale jsou z roku 2009 :).
Už nevím, kdyby to nebyloo tím, tak čím?OD rána do večera vše jelo a najednou tohle.

Prosím Vás o jakoukoli radu.Prosím ! předem děkuji za Vaše odpovědi

Budeš si muset vybrat. Skříň se přehřívá/nepřehřívá, nenáročné hry jedou/nejedou. V PC jsi něco čistil, čistil jsi taky chladiče a ventilátory?
Nekouk' ses na diagnostiku DirectX? (dxdiag)
Nemáš v USB nějaké nové zařízení, které by mohlo způsobovat zkrat?
Není to přetaktovaný?
Zkus i kabeláž a karty, vytáhnout/zastrčit.
Co kondenzátory na desce nejsou nafouklé, tyto mohou být vadné i ve zdroji.

tak všechno jsem vyčistil, komptel, pěknej hnus teda :( zdroj do šroubku,vyčištěno,grafika taky,teď není nikde smítko prachu,podařilo se mi maximálně spustit vietcong jedna aby byl jen v okně jelo to pře tempcore žádná zátěž vše normal, jamile jsem hodil hru do plného okna, tak se to seklo :( ,directy jsem si stáhnu jiné a pc nemám přetaktované, ani nvm, jak se to dělá,opravdu spustím jen staré dosovky...nikde jsem nenašel nic poškozeného,když jsem zkusil hru zpustit znovu jen v okně, už to nešlo...

tak,stáhnul jsem si furmark,teploty mi to nepsalo,nvm proč.když jsem dal testovat stabilitu 3x se mi kouslo asi na 4 sekundy a (asi na konci testu) sem měl hnědou obrazovku a kouslo se to.při měření sem nikde nenašel nějaké výsledky...extrémní zátěžový mod bych vynechal, dokážu představit jeho konec..

mám to brát tak že se se mnou grafika pomalu ale jistě loučí?

v první řadě se testuje zdroj, zvlášť pokud se jedná o tak nebezpečný výrobek jako je samozápalný eurocase. Navíc všechny symptomy hovoří jednoznačně - zdroj.

Ale ty máš asi k té kupě sraček jménem Eurocase citový vztah, jinak to asi možné není, tak dlouho se drbat s velmi pravděpodobně vadným zdrojem.

dobry den, jestli to nevadi tak bych se rovnou sem zapojil, protoze ja mam stejny problem, kdyz je pc v klidu (internet,tv,sledovani filmu...) tak je to v poradku ale jakmile spustim nakou narocnejsi hru konkretne treba battlefield 3 tak po hodine nekdy driv ci pozdejc se mi to sekne a to stylem ze je nutny tvrdy restart a obrazovka mi napred hodi zelenou,bezovou ci hnedou barvu se svislima prouzkama...kvuli tomu jsme si koupil rovnou vodni chlazeni na procesor protoze sem si myslel ze je hlavni pricina v nem preotoze dosahoval v zatezi 85-95 stupne...po nainstalovani sem jasal jelikoz teploty spadli na prijemnych 35 stupnu a v zatezi 45-55.ale problem stale bohuzel pretrvava
ted se mi zdaji vyske teploty u severniho mustku v normalu 65 stupnu v zatezi 75 stupnu a graficka karta v zatezi az 86 stupnu...ja vazne uz nevim v com je problem...samozrejme sem vse vycistil preinstaloval nainstaloval proste sem skusil vse ale furt beze zmen

CPU Intel Core i7-930 (2.80GHz, LGA 1366)
chlazeni cpu:Corsair Cooling Hydro Series H70
MB Asus RAMPAGE II GENE - Intel X58, DDR3, s. 1366, mATX
VGA ATI Asus EAH5850/2DIS/1GB DDR5, PCI-E
Kingston 4GB DDR3 1600 MHz HyperX CL9
Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition
OCZ-AGILITY2 3.5 ATA Device (83 GB, IDE)
WDC WD10EARS-00MVWB0 ATA Device (931 GB, IDE)
Zdroj XILENCE gaming SPS-XP800 - 800W, rev. 3
CASE CoolerMaster miditower HAF 922