Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém so zvukom (ide akoby nejako slabšie a neiktoré zvuky napr. v hrách vôbec nepočuť)

Zdravím. Cca týždeň mám problém so zvukom ... teoreticky ide, ale akoby nejako slabšie a neiktoré zvuky napr. v hrách vôbec nepočuť. Stiahol som aktuálne ovládače pre dosku, no problém stále pretrváva. Dodal by som ešte, že v nastaveniach atp. je všetko na max. ... Robí to aj pri sluchátkach a aj pri reprákoch.

Ďakujem za odpovede.
Změna předmětu, původně: Problém so zvukom (Kráťa)

Heh, tak na koniec keĎ som sa tam špáral som zistil, že je niečo s výstupom ... keď konektor trochu potlačím smerom dolu, tak zvuk ide bez problémov. Tak sa chcem aj spýtať, či je možné to nejak dokúpiť osobitne a len to vymením. Skrinku mám Cooler Master Elite 334 ... vďaka.

Typ case je k ničemu. Asi je to integrovaná zvukovka v nějaké základní desce, takže zajímavější by bylo označení té základní desky. Pokud je vadný kontakt konektoru, tak to snad nebude takový problém napravit (pokud přitom nebude muset deska ven, protože k tomu není nadvakrát dobrý přístup). To už raději rovnou koupit novou zvukovku za pár stovek Kč nebo pár Euro.