Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ikona z aktuální položky do starší položky. Proč?

Čau,
mám takovýto problém: Mám nastavené, že při zapnutí PC se mi na hlavní panel spustí ikona jednoho programu. Někdy mně to automaticky vůbec nenaskočí a když jo, tak se to za nějaký čas dá z aktuální položky do starší položky a tím pádem to tam už nemám. A musím to spustit normálně přes to, kde to mám uložené. Dříve se mi to ale nestávalo, až teď. Nevíte, v čem je problém?
Dík.

Vlastně vůbec nechápu, co je "aktuální položka" a "starší položka". A kde co nemáš?
Je nastaven program, který se po startu spouští - OK. Předpokládám, že je ve složce Po spuštění. Jaký je vůbec operační systém? Je to program nainstalovaný na tom PC, kde se má spustit, nebo na jiném PC v síti?

Je to když dáš na hlavním liště vlastnosti a tam pak vlastní a tam Ti pak vyskočí aktuální a starší položky. A mně to právě za nějakou dobu "spadne" do té starší, takže to pak dole vpravo na té liště není. Ten program mám nainstalovaný na PC. Systém XP SP2.

Jj. přeně tam.
No ale když tam ta ikona není, tak ten program neběží. Resp. ono se jedná o program, který mně umožní volat. Čili kdyby mi někdo zavolal, tak to nepůjde, páč to není spuštěné. A taky mně jde hlavně o to, jak je možné že to skočí z té aktuální do té starší položky.

No asi tak: jsou tam dvě sekce - "Aktuální položky" a "Starší položky" už z názvu je patrné, o co jde. Tedy - v sekci "Aktuální položky" jsou aktuálně spuštěné programy. Pokud tam není ikona toho programu pro telefonování, pak to znamená, že není spuštěn. Takže: chybu hledej v nastavení toho programu.
Mimochodem: už nám konečně řekni, co je to za program - Skype? MS Live Messenger?...