Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB radic pro starsi PC

Muzete mi nekdo doporucit nejaky USB radic, který by slapal i na PC, kde nejsou standardne zadne USB porty a pro pripojeni mysi pouziva jeste konektor DIN, to jen tak pro obrazek o stari PC :-) .
Udajne u starsich PC je prave problem s funkcnosti USB radice. Jedná se o pomerne starsi kousek s celeronem, který jede pod Win98.

Koukám, že jsem pěkná trubka. Je to pár dní, co jsem musel vykopat z PC řadič 3+1 s VIA čipsetem (dva roky sloužil dobře, ovšem poslední dobou začal v tichosti mršit přenesená data) a koupil jsem místo něj 4+1 NEC. A teď koukám na tom tvém odkazu, že je i verze 3+2. Jak ta by se mi hodila. Od interní čtečky mám totiž jeden ze dvou kabelů připojenej přes záslepku venkem. No jo, mělo mě to napadnout, že dělaj i tuhle variantu. Ale co, nic tak hroznýho se neděje. Doteď jsem byl spokojenej. :)
Mimochodem ta NEC přenáší na stejném PC data o 25% pomaleji než VIA. Ale hlavně že spolehlivě.

P.S. Koukám ale, že ta z odkazu zřejmě potřebuje posílit napájení přímo ze zdroje. Ale asi záleží na typu a množství současně připojených zařízení.