Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno odešel napáječ notebooku nebo baterka?

Řeším na dálku problém s noťasem, nemám k němu přístup. Jde o notebook Dell.

Vypadá to buď na problém s napájecím adaptérem nebo s baterkou. Chybová hláška z Windows viz obrázek. Dá se z toho jednoznačně poznat kde je problém?
Napadlo mě nechat v BIOSu zkalibrovat baterku, zatím to ještě nebylo provedeno.
Díky za všechny rady a nápady.

Pavel

Řešeno telefonicky majitel-servis a protože je to noťas od Dellu, technik přijel, zjistil mechanickou závadu na napájecím zdroji (chyba majitele), dle technika je baterka OK, takže se bude kupovat novej adaptér.

Ještě jednou díky všem.

Pavel