Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brutální problém s ovladačem grafárny (!NEHNU SE!) =(

Mám ošklivej problém... Když nastartuju PC a chci spustit hru, winamp nebo nějaké video (nebo stačí otevřít složku s videem a nechat nacist nahledy) pocitac zamrzne ze jde jen hybat mysi a asi po 10 vterinach restartuje jako bych dal reset. Při dalsím startu vypíše systém byl obnoven po závažné chybě a když dám odeslat zprávu o chybách píše to, že za to může ovladač na nVidii. Jelikož mám neustále problémy s ovladači u karty GF4MX4000 tak jsem už vyzkoušel staré i nejnovější a spousta dalších i neofficiálních ovladačů a zatím nic nemohlo. Dřív mi tohle dělalo když sem po delší době zapnul PC, pak stačilo restartovat a dokud bylo zapnuté PC tak třeba po 10 restartech vše stále běželo v pořádku, ovšem když jsem PC vypnul víc než na půl hodiny problíém byl zpět. Ale vím že jsem už hodněkrát přeinstaloval windows a někdy to vůbec nedělalo až do další přeinstalace. Nyní už to bohužel dělá při každém startu, tudíž si neposlechnu hudbu, nepustím film ani hru :( Poraďte prosím co s tím, jde mi jen ICQ, rpůzkumník když nelezu do složek s obrázkama nebo videama a naštěstí Firefox :.(

To ze je na zdroji napisane 300W este neznamena ze je aj dostatocne kvalitny a ze nie je uz stary/vadny/odchadzajuci. Pozical by som si na skusku iny zdroj. Tiez moze odchadzat doska alebo grafika, to sa da len vyskusat.
Na vylucenie SW problemu by som skusil installnut ciste Windowsy, servicepack, nove ovladace na dosku (len z webu vyrobcu dosky, ziadne ine:!:) nove ovladace ku grafike (tiez len z webu vyrobcu), directx 8.1 asi k tej grafike staci, ale mozes skusit aj najnovsie directx (mas na webe microsoftu). Ak to bude takto blbnut uz pri cistych win s ofic.ovladacmi tak je to HW problem.

P.S. preistotu otestuj RAM (www.goldmemory.cz)

Dělá to od tý doby co sme ten komp dali do kupy... nějak sem si na to zvykl... a navíc teď už to nehází BSOD, prostě to sletí a konec, dřív ji to vždycky plivalo... furt to psalo problém s nv4disp.dll (hlavní ovladač grafiky), asi to bude HW grafický karty... budu muset zkusit jinou:-/