Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brutální problém s ovladačem grafárny (!NEHNU SE!) =(

Mám ošklivej problém... Když nastartuju PC a chci spustit hru, winamp nebo nějaké video (nebo stačí otevřít složku s videem a nechat nacist nahledy) pocitac zamrzne ze jde jen hybat mysi a asi po 10 vterinach restartuje jako bych dal reset. Při dalsím startu vypíše systém byl obnoven po závažné chybě a když dám odeslat zprávu o chybách píše to, že za to může ovladač na nVidii. Jelikož mám neustále problémy s ovladači u karty GF4MX4000 tak jsem už vyzkoušel staré i nejnovější a spousta dalších i neofficiálních ovladačů a zatím nic nemohlo. Dřív mi tohle dělalo když sem po delší době zapnul PC, pak stačilo restartovat a dokud bylo zapnuté PC tak třeba po 10 restartech vše stále běželo v pořádku, ovšem když jsem PC vypnul víc než na půl hodiny problíém byl zpět. Ale vím že jsem už hodněkrát přeinstaloval windows a někdy to vůbec nedělalo až do další přeinstalace. Nyní už to bohužel dělá při každém startu, tudíž si neposlechnu hudbu, nepustím film ani hru :( Poraďte prosím co s tím, jde mi jen ICQ, rpůzkumník když nelezu do složek s obrázkama nebo videama a naštěstí Firefox :.(

Dělá to od tý doby co sme ten komp dali do kupy... nějak sem si na to zvykl... a navíc teď už to nehází BSOD, prostě to sletí a konec, dřív ji to vždycky plivalo... furt to psalo problém s nv4disp.dll (hlavní ovladač grafiky), asi to bude HW grafický karty... budu muset zkusit jinou:-/