Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vetrani NTB

Zdravim, mam pod notebookem vetrak, ale prijde mi ze nijak specialne nechladi. Mel by chladit komponenty notebooku, ale jelikoz tam mam ten spodni kdyt pridelany tak mi to chladi jen ten plastovy kryt. Chci se zeptat kdybych ten kryt oddelal, tak ten vetrak by foukal dovnitr, nezaprasil by ho nejak?
NTB se mi prehriva pouze u hry the sims 3 i kdyz nechapu proc protoze hw na nej v pohode splnuju (doporucene hw)

tak jsem mozna na neco prisel... kdyz spustim hru tak ramka 3gb hned vyskoci na 68%, momentalne mam spustenou jen hru a operu + antivirus (ktery jen bezi nic nekontroluje) ... nevim jestli tech 68% je moc a nebo malo, ale rekl bych ze je to hodne... tady jsou spustene procesy ramka.png